Ettevõttest

MS4Y OÜ on 2015 aasta alguses loodud ettevõtte, mille peamiseks tegevusalaks nutitelefonide, tahvelarvutite, fotokaamerate, gps seadmete, sülearvutite ekraani kaitsekilede jae-ja hulgimüük. Lisaks kaitsekiled integreeritud auto navigatsiooni seadmetele ja nutikelladele. Kiled24.ee lehelt on valida 20 000 seadmele ekraani kaitsekile ja valik suureneb pidevalt. Oleme Eesti kõige suurema ja laiema valikuga premium kaitsekilede pakkuja. Võimalus on ka tellida erimõõdus kaitsekilesid. Firma on jätkuvas arengus, otsides uusi võimalusi ja väljakutseid. Oleme kiired ja tegevusele orienteeritud nii oma otsuste tegemisel, kui nende elluviimisel. Tahame olla parimad. Selle eelduseks on nii meie klientide, kui töötajate väärtustamine.

MISSIOON

Firma missiooniks on pakkuda inimestele kasutusmugavust ja erinevatele ekraanidele pikemat eluiga.

VISIOON

Firma visiooniks on olla kvaliteeti hindavate tarbijate esimene valik ekraani kaitsekilede turul.

TOOTED

Jätkuvas arengus on ekraani kaitsekilede valik erinevatele toote markidele ja ettevõttel on eesmärgiks tootevaliku rikastamine. Suurendme erinevate markide valiku kuni 50 000 tooteni.

KLIENDITEENINDUS

Oma strateegiate ja plaanide tegemisel lähtume me oma tegemistest klientide pilgu läbi. Usume,et sellest lähtuv teguviis tõhustab klientide rahulolu ja ühtlasi tagab kõrge maine nii firmale, kui meie töötajatele.